איך בוחרים תסרוקת לחתונה?

כלה יקרה,
הערב הגדול בחייך הגיע ואת מתלבטת איזו תסרוקת לעשות? 

אולי תסרוקת אסופה? אולי תסרוקת פזורה טבעית? אולי גם וגם?
ועוד שאלות שנשאלות, איך לאבזר את התסרוקות, איך לשמור על התסרוקות לאורך הערב? האם כלות הן תמיד עם אותן תסרוקות, או שגם פה יש אופנה וטרנדים?

מה את אוהבת? תסרוקת אסופה ודרמטית, או תסרוקת אסופה באופן מרושל ורך. אופציות נוספות תסרוקות פזורות, ואפשר גם תסרוקת שחלקה אסופה וחלקה פזורה.

תלוי את מי שואלים. וכאן כמובן ניכנס הפרמטר הכי חשוב ,והוא אופייה הייחודי של הכלה. מבנה פנייה של הכלה ואיזו שמלה תלבש ביום החתונה. את כל התשובות לשאלות, הללו היננו כאן לתת מענה ליום כלולותייך. אשר יינתן לך באופן אישי מירון מדינה

תסרוקות הכלות לא מכתיבה רק האופנה, אלא מה שמתאים לך באופן אישי. אותו דבר לגבי השיער. מניסיוני כלות הולכות לפי סטאטוס חברתי בעולם האופנה של הכלות. אני אישית הייתי מצפה לקצת תעוזה מצד הכלות (כמובן למי שמתאים) וללכת על המראה של שנות ה-40-50 -תסרוקות לכלות בעלות אופי של קווים נקיים במיוחד.
"באופן כללי אם מוכרחים לשים דגש על מגמות בתסרוקות הכלות הקווים נעשים רכים יותר, השיער נאסף בצורה 'מרושלת' וטבעית ומאידך הוא אסוף ומתוח, וישנו דגש על נפילה טבעית ורכה של השיער".

העונה הקרובה מתאפיינת בגיוון של שתי תסרוקות, הכוונה לתסרוקת אחת שיש בה שתי תסרוקות, לדוגמא תסרוקת אסופה מרושלת במראה ספרדי אסוף. ובחלק השני של הערב על ידי הוצאת 3 סיכות השיער יתפזר באופן טבעי וכך תקבלי את התסרוקת השנייה. שתהיה במראה פזור, המגמה כיום היא לאפשר לכלה לשחרר את השיער בחלקו השני של הערב בקלות יתר, זאת מבלי לגרוע מהעיצוב הכולל והמראה שנוצר מלכתחילה. ניתן לעצב את התסרוקת בטכניקות שונות, על מנת ליצור מראה יוקרתי שיתאים לאירוע עד לשלב של אחרי החופה; ועל ידי שחרור של חלק מסוים בשיער שנאסף על ידי סיכות מיוחדות, ניתן ליצור תסרוקת במראה נוסף שיתאים לשלב השני של הערב.

כל תסרוקות הכלות ניתנות לשדרוג באופן מדהים עם תוספות שיער, עם מגוון תכשיטים סיכות ופרחים למיניהם , ואפילו כתרים אשר מתאימים לשלל התסרוקות המוצעות לכלות לשמירת התסרוקת לאורך כל הערב: נעבוד עם מיטב החומרים הטובים ביותר על מנת לשמר את התסרוקת לאורך כל הערב מפניי לחות , ולשמר את יציבות התסרוקת.

מגמת התסרוקות לכלות בשנה הזאת תהיה: תסרוקות אסופות בקווים נקיים קלאסי. תסרוקות אסופות כאשר בחלקן מרושלות מעט טבעי, המראה הינו מראה קליל חופשי ואצילי, המראה הפזור יהיה מראה מאוד עוצמתי שאפשר גם לשלב אותו עם תוספות שיער. כמובן שכל התהליך של השיער לכלות ילווה בתהליך עם האיפור לכלות ותאום מלא עם הכלה.

אז עכשיו כלה יקרה כל שנותר זה לאחל לך הצלחה ומזל טוב מצוות יאגי.